Autodíly a náhradní díly

  MOTOROVÉ DÍLY

  Silentbloky, řemeny, filtry, napínací a vodící kladky, termostaty, spojky, turbodmychadla, svíčky a žhaviče, zapalovací kabely, těsnění, vodní pumpy, palivové čerpadla, hydraulické díly.

   

  ELEKTRONICKÉ DÍLY
  Alternátory, startéry, lambda sondy, váhy vzduchu, snímače abs, motorová čidla, ventily vzduchu a přívodu paliva, elektronické součásti vozidla.

   

  BRZDOVÉ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ
  Alternátory, startéry, lambda sondy, váhy vzduchu, snímače abs, motorová čidla, ventily vzduchu a přívodu paliva, elektronické součásti vozidla.

   

  PODVOZKOVÉ DÍLY
  Díly řízení, díly náprav, silentbloky, tlumiče, pružiny pérování, manžety, homokinetické klouby, ložiska, poloosy.

   

  VÝFUKY
  Díly výfuku, katalyzátory, spony výfuku, příslušenství výfuku.

   

  PŘÍSLUŠENSTVÍ
  Auto chemie, autobaterie, oleje a maziva, brzdové kapaliny, stěrače, žárovky, pneumatiky, disky kol, denní svícení, poklice, autopotahy MAD, a další.

   

   

  SEZNAM VÝROBCŮ

  Seznam nejpoužívanějších a námí ověřených výrobců autodílů a příslušenství.

Žádané značky

 


MAXGEAR BYLA ROZŠÍŘENA O VÍCE NEŽ 100 NOVÝCH REFERENCÍ KOTOUČŮ A BUBNŮ BRZD. V SOUČASNÉ DOBĚ OBSAHUJE VÍCE NEŽ 1000 NEJPOPULÁRNĚJŠÍCH POZIC PRO OSOBNÍ A UŽITKOVÉ AUTOMOBILY V EVROPĚ.

 

 


FEBI BILSTEIN JE JIŽ 160 LET NA TRHU A JE JEDNÍM Z LÍDRŮ V PRODEJI NÁHRADNÍCH DÍLŮ NA OSOBNÍ A UŽITKOVÉ VOZY.

 


MEYLE JE VE VÍCE NEŽ 120 ZEMÍCH PO CELÉM SVĚTĚ JE ZNAČKA MEYLE PUNC NEJVYŠŠÍ KVALITY NÁHRADNÍCH DÍLŮ URČENÝCH PRO POTŘEBY NEZÁVISLÉHO TRHU S NÁHRADNÍMI DÍLY.

 

GATES JE JEDNÍM Z NEJVĚTŠÍCH VÝROBCŮ HYDRAULICKÝCH HADIC A TĚSNĚNÍ VŠECH TYPŮ. PIŠNÍ SE JAKO JEDINÍ MNOHAPAPENTY NA VÝRODŮ TĚSNĚNÍ PRO POUŽITÍ NA OSOBNÍ, UŽITKOVÉ A NÁKLADNÍ AUTOMOBILY.